Güncel Adresimiz: www.jokerbet257.com
beIN Sports 1beIN Sports 2S Sports 1Spor SmartTRT SporbeIN Sports 3beIN Sports 4S Sports 2Eurosport 1Eurosport 2US BTV PlusUS BTVEurope BTVAsia BTVAustralia BTVUS Live BTVEMEA Live BTVAsia Live BTVPolitics Live BTV

Premier Lig'de Tottenham - Liverpool Karşı Karşıya Geliyor.

20. haftası oynanacak Premier Lig'in hiç şüphesiz en önemli maçı Tottenham - Liverpool maçı olacak. Şampiyonluk mücalesinin bu sezon çok daha kıran kırana geçtiği ligde Liverpool son 5 maçta galibiyet alamaması ve Tottenham'ın istikrardan yoksun performansı da hesaba katılırsa bu karşılaşma daha da çok ilgi çekici hale geliyor.

Premier Lig'de Tottenham - Liverpool Karşı Karşıya Geliyor.
Liverpool'un son lig maçında Burnley'e sahasında 68 maç sonra kaybetmesi ve ardından kupada Kırmızı Şeytanlar'a 3-2 mağlup olması Liverpool cephesinde moralleri iyice bozmuş durumda.

Sezon başladığından beri katlanmak zorunda kaldıkları ağır sakatlıklar ve yüksek temponun getirdiği kimi zaman bıkkınlık Liverpool'un gidişatını olumsuz etkiledi.

Tottenham ise önde götürdüğü hatırı sayılır maçta skoru koruyamayıp puanlar kaybetmemesinin sıkıntısını fazlasıyla hissetmekte.

Onlarında artık yukarıdaki grupla aralarında oluşan puan farkının biraz daha açılmasına müsade etmeye kesinlikle niyetleri yok. Zaten Mourinho'da aksini düşünmüyordur. Bu yüzden Tottenham'ın da kesinlikle 3 puan alması zorunlu bir maç olarak karşımıza çıkıyor.

Zaten isimleri nedeniyle Premier Lig'de çok önemli karşılaşmalardan olmuş Tottenham - Liverpool maçı takımların içinde bulundukları konum ve psikolojik durum nedeniyle haftanın Premier Lig'de en önemli maçı olmasına yetiyor.

Yeni ismi Tottenham Hotspur Stadium olan statda 28.01.2021 Perşembe Türkiye saati ile 23:00'de başlayacak maç çok büyük keyif ve çekişme vaadediyor.

Blog